Wyciskarka do soków Kuvings – skuteczna i wydajna

Picie soków nie jest może tak zdrowe, jak spożywanie całych owoców, głównie ze względu na dużą zawartość cukrów, ale przekształcone w sok warzywa czy owoce są łatwiej przyswajalne, a przede wszystkim bardziej lubiane przez dzieci.

Aby wydobyć jak najwięcej odżywczych składników z wyciskanych produktów, warto zaopatrzyć się w dobrej jakości wyciskarkę. Nowością na polskim rynku są wyciskarki firmy Kuvings, która wywodzi się aż z dalekiej Korei Południowej.

wyciskarka do sokow kuvings

Źródło zdjęcia ZdroweiMarkowe.pl

Kuvings – wyciskarka do różnych produktów

Zaletą wyciskarki Kuvings jest to, że dzięki zastosowanej technologii wolnych obrotów i coraz drobniejszych sit możliwe jest wyciskanie soków z rozmaitych warzyw i owoców, a nawet naci i traw. Można z powodzeniem wyciskać sok także z twardych warzyw korzeniowych jak burak czy seler.

Wyciskarka do soków Kuvings i jej zalety

Poza tym, że można używać wielu różnych warzyw i owoców, zaletą, jaką charakteryzuje się wyciskarka do soków Kuvings jest to, że wyciska ona maksymalną możliwą ilość soku z danego produktu, pozostawiając bardzo suchą pulpę. Firma Kuvings produkuje wyciskarki różnych wielkości, które można z powodzeniem stosować nie tylko w domu, ale również w małej gastronomii. Atrakcyjny wygląd i cicha praca to także ważne zalety tego sprzętu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *